Piknik Rodzinny we WCOW


Wiele pikników odbyło się we Wrocławskim Centrum Opieki i Wychowania, ale tegoroczny był wyjątkowy i niepowtarzalny bo pierwszy od naszego połączenia z placówką przy ul. Borowskiej. I właśnie tam odbyło się nasze świętowanie.

Jak co roku mogliśmy liczyć na pomoc niezastąpionych wolontariuszy z HP i Credit Suisse, a także skorzystać z uprzejmości SKOKU Stefczyka, który rozłożył na terenie placówki wielką zjeżdżalnię, która ucieszyła naszych najmłodszych.

Choć pogoda nas straszyła kilka dni przed piknikiem, to na szczęście niebo wykazało się wyrozumiałością i na ten dzień zesłało nam dużo słońca.

Nie zabrakło wielu atrakcji: konkurencji sportowych z super nagrodami, występów muzycznych naszej uzdolnionej młodzieży, ale także wspólnych zabaw- między innymi pokaz mody, a dla uwiecznienia tych wszystkich chwil można było zrobić sobie zdjęcie w Fotobudce. Na zgłodniałych czekały same pyszności w zakątku gastronomicznym- wszystkie pyszności znikały w mgnieniu oka. Podczas Pikniku rozstrzygnięty został również konkurs "Turniej o Puchar Domu", gdzie główna nagroda (wyjazd do Energylandii) wpadła w ręce PoleskoTulaków (Placówce nr 2 przy ul. Poleskiej). Nasi wychowankowie zostali również wyróżnieni tzw. "Nagrodą Dyrektora"- za najlepsze wyniki w nauce, za najlepsze zmiany w zachowaniu i za wiele innych osiągnięć.

Każdy piknik to dla nas ważne wydarzenie. To nasze wspólne święto, gdzie możemy być razem i cieszyć się swoimi osiągnięciami. Z niecierpliwością czekamy na kolejny, który już za rok! Może chcecie do nas dołączyć i razem z nami poświętować? Zapraszamy.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.