Volkswagen Poznań nowym Partnerem WCOW


Każdy dzień z życia Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania przynosi nam wiele niespodzianek, nowych możliwości, spraw, które rozwiązujemy i działań, które podejmujemy.

Dzień 25 marca 2015r. staje się dla nas kolejną kartką w kalendarzu z cyklu tych "niespodziewanych", ważnych i wyjątkowych. Na parking Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania przy ul. Lekcyjnej 29 podjechał nowy samochód, który wywołał zainteresowanie wśród naszych dzieci. "Kto nim przyjechał? I dlaczego jest nam nim nasze logo?"- zastanawiali się wychowankowie. Wszelkie wątpliwości szybko rozwiał Wujek Dyrektor prezentując nowy samochód przeznaczony do użytku dzieci przebywających we WCOW. To pięcioosobowy Volkswagen Caddy, który trafił do nas dzięki życzliwości naszego Partnera wspierającego Volkswagen Poznań Sp. zo.o. 

Volkswagen Poznań

Jest nam niezmiernie miło, że potrzeby naszych Dzieci dostrzegł Zarząd Volkswagen z Poznania. Dodatkowy samochód przy takiej ilości dzieci, które u nas mieszkają, to nieoceniona pomoc. Codzienne dojazdy do szkół i przedszkoli rozmieszczonych w różnych częściach Wrocławia, dowożenie na zajęcia i warsztaty, to nielada wyzwanie, któremu możemy sprostać dzięki takiemu wsparciu, jakie otrzymaliśmy od naszego poznańskiego Partnera. Volkswagen Caddy wziął już udział w bardzo odpowiedzialnym zadaniu jak przewiezienie przepysznych ciast i pięknych ozdób świątecznych na kiermasz organizowany w zaprzyjaźnionej firmie. Przyniósł nam wiele szczęścia, bo w drodze powrotnej wracały puste pudełka po słodkościach.Jeżeli będzie Was mijał na ulicach Wrocławia srebrny Volkswagen z logo Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania- uśmiechnijcie się do nas- bo na pewno jadą tam bardzo ważne osoby- cudowne nasze Dzieci.
Składamy na ręce Zarządu Volkswagen Poznań wielkie podziękowania. Przyczyniacie się Państwo do bardzo ważnej misji, którą jest uszczęśliwianie tych, którzy na to szczęście
w pełni zasługują.

DZIĘKUJEMY!