Jak możesz nam pomóc?


"Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta." - Carlos Ruiz Zafón.

    Mamy to szczęście, że są obok nas ludzie, którzy swoim wsparciem ubogacają życie naszych dzieci. To ludzie, którzy nie są na zastępstwo. To ludzie, którzy są nieZASTĄPIENI. Chciałbyś dołączyć do grona nie-ZASTĄPIONYCH? Nie wiesz w jaki sposób możesz pomóc? Mamy dla Ciebie kilka propozycji!
    Wiele potrzeb pojawia się każdego dnia: akcja zbierania zeszytów i piórników do szkoły, zbieranie pampersów czy ubranek dla niemowlaków czy zbieranie funduszy na wakacje. O naszych potrzebach i możliwości wsparcia będziemy Was informować na bieżąco w aktualnościach.

W jaki sposób możesz pomóc?
spotkania
WARSZTATY, SPOTKANIA - jesteś pasjonatem, posiadasz umiejętności, którymi chciałbyś się podzielić z dziećmi i młodzieżą, może chcesz podzielić się ciekawą historią z niezapomnianej podróży, nauczyć dzieci gry na gitarze lub szydełkowania? Zapraszamy!
sportowo
SPORTOWO - chcesz zaprosić nasze dzieci na mecz piłki nożnej, siatkówki czy futbolu amerykańskiego? A może chcesz poprowadzić cykliczne zajęcia sportowe dla naszej młodzieży? Chętnie skorzystamy!
artystycznie
ARTYSTYSTYCZNIE - masz możliwość zaproszenia nas do teatru, kina, opery czy na koncert? Pewnie, że pójdziemy!
switeczna
ŚWIĄTECZNIE - chciałbyś zostać pomocnikiem Mikołaja lub Zajączka Wielkanocnego? I razem z nimi przygotować prezenty dla najgrzeczniejszych dzieci na świecie? U nas je znajdziesz!
finansowo
FINANSOWO - nie masz czasu na działanie, a może pomysłu na jakieś przedsięwzięcie, a chciałbyś wspomóc naszych wychowanków? Możesz przekazać darowiznę na nasze konto, a na pewno zebrane fundusze zostaną odpowiednio wykorzystane o czym na pewno Cię poinformujemy!