Anioły zagrały już po raz…dwunasty!


W tym roku odbył się już po raz XII koncert charytatywny "Aniołkowe Granie".

Dla przypomnienia jest to koncert dedykowany dzieciom znajdującym się w rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej.

25 stycznia we Wrocławskim Teatrze Lalek zaludniło się od dzieci. I tych, które występowały na scenie z wielu wrocławskich przedszkoli i Młodzieżowego Domu Kultury, ale i nie zabrakło tych, które gromkimi brawami, a wręcz owacjami dziękowały za cudowne występy.

Aniołkowe Granie to niezwykły koncert. Dlaczego? Wydawałoby się, że koncert jak koncert. Śpiewają, tańczą, klaszczą. Ale sam koncert to tylko finał kilkumiesięcznej pracy wrocławskich przedszkoli i szkół. To właśnie ONI są Aniołami, które wspierają dzieci przebywające w pogotowiach rodzinnych, rodzinnych domach dziecka i placówkach opiekuńczo- wychowawczych. To te Anioły dzwonią każdego roku z zapytaniem: czego potrzebujecie? To te Anioły poruszają niebo i ziemię, by te wszystkie potrzeby zrealizować.

I to te Anioły- pakują wszystkie prezenty i przygotowują piękne widowisko, by móc uszczęśliwić każde dziecko. To nie jest zwykły koncert. To koncert niezwykłych ludzi dla niezwykłych dzieci.  Za rok kolejna edycja. Anioły będą grać, dopóki będzie taka potrzeba. A ich skrzydła z roku na rok są coraz większe…

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.